82-CBSFSV-4.0X4.5X1.25
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 82-CBSFSV-4.0X4.5X1.25
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua 82-CBSFSV-4.0X4.5X1.25--82S36--C
Ngā Rauemi: 82-CBSFSV-4.0X4.5X1.25.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 82-CBSFSV-4.0X4.5X1.25
Tau Wae 82-CBSFSV-4.0X4.5X1.25 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga 82-CBSFSV-4.0X4.5X1.25--82S36--C Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 5707 pcs Pepa Raraunga 82-CBSFSV-4.0X4.5X1.25.pdf
Whānui - Whānui 4.000" (101.60mm) Tuhinga o mua Vent Holes in Pattern
Momo Shield, 2-Piece Raupapa 80-CBS
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Te roa - Whānui 4.500" (114.30mm) Teitei - Whānui 1.250" (31.75mm)
Whakaahuatanga Taipitopito RF Shield Shield, 2-Piece 4.000" (101.60mm) X 4.500" (114.30mm) Vent Holes in Pattern Through Hole