82-CBSFSV-3.25X3.75X1.68
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 82-CBSFSV-3.25X3.75X1.68
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua 82-CBSFSV-3.25X3.75X1.68--82S51-
Ngā Rauemi: 82-CBSFSV-3.25X3.75X1.68.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 82-CBSFSV-3.25X3.75X1.68
Tau Wae 82-CBSFSV-3.25X3.75X1.68 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga 82-CBSFSV-3.25X3.75X1.68--82S51- Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 4643 pcs Pepa Raraunga 82-CBSFSV-3.25X3.75X1.68.pdf
Whānui - Whānui 3.250" (82.55mm) Tuhinga o mua Vent Holes in Pattern
Momo Shield, 2-Piece Raupapa 80-CBS
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Te roa - Whānui 3.750" (95.25mm) Teitei - Whānui 1.680" (42.67mm)
Whakaahuatanga Taipitopito RF Shield Shield, 2-Piece 3.250" (82.55mm) X 3.750" (95.25mm) Vent Holes in Pattern Through Hole