7-19PCI-SS-14.6
Hua Hua
Tau Wae: 7-19PCI-SS-14.6
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua 0.067 X 0.177 SS 14.60--7-19PCI-
Ngā Rauemi: 7-19PCI-SS-14.6.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
40 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 7-19PCI-SS-14.6
Tau Wae 7-19PCI-SS-14.6 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga 0.067 X 0.177 SS 14.60--7-19PCI- Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 7125 pcs Pepa Raraunga 7-19PCI-SS-14.6.pdf
Whānui 0.180" (4.57mm) Momo Fingerstock
Hanga - Raupapa -
Te Raina - Te Maama - Te whakanoho -
Tae Mahi -55°C ~ 121°C Tuhinga Beryllium Copper
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Te roa 14.600" (370.84mm)
Teitei 0.070" (1.78mm) Haerenga Whakauru Adhesive