7-19PCI-NI-4.2
Hua Hua
Tau Wae: 7-19PCI-NI-4.2
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua 0.067 X 0.177 NI 4.2--7-19PCI-NI
Ngā Rauemi: 7-19PCI-NI-4.2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 7-19PCI-NI-4.2
Tau Wae 7-19PCI-NI-4.2 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga 0.067 X 0.177 NI 4.2--7-19PCI-NI Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 21077 pcs Pepa Raraunga 7-19PCI-NI-4.2.pdf
Whānui 1.800" (45.72mm) Momo Fingerstock
Hanga - Raupapa -
Te Raina - Te Maama Flash Te whakanoho Nickel
Tae Mahi -55°C ~ 121°C Tuhinga Beryllium Copper
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Te roa 4.200" (106.68mm)
Teitei 0.070" (1.78mm) Haerenga Whakauru Adhesive