59-CBSFP-1.0X1.75
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 59-CBSFP-1.0X1.75
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua 59-CBSFP-1.0X1.75--59S48--CIRCUI
Ngā Rauemi: 59-CBSFP-1.0X1.75.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 59-CBSFP-1.0X1.75
Tau Wae 59-CBSFP-1.0X1.75 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga 59-CBSFP-1.0X1.75--59S48--CIRCUI Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 18062 pcs Pepa Raraunga 59-CBSFP-1.0X1.75.pdf
Whānui - Whānui 1.000" (25.40mm) Tuhinga o mua Vent Holes in Pattern
Momo Shield, 2-Piece Raupapa 50-CBS
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Te roa - Whānui 1.750" (44.45mm) Teitei - Whānui 0.500" (12.70mm)
Whakaahuatanga Taipitopito RF Shield Shield, 2-Piece 1.000" (25.40mm) X 1.750" (44.45mm) Vent Holes in Pattern Through Hole