59-CBSF-2.0X3.5X0.5
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 59-CBSF-2.0X3.5X0.5
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua 59-CBSF-2.0X3.5X0.50--59S134--CI
Ngā Rauemi: 59-CBSF-2.0X3.5X0.5.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
40 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 59-CBSF-2.0X3.5X0.5
Tau Wae 59-CBSF-2.0X3.5X0.5 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga 59-CBSF-2.0X3.5X0.50--59S134--CI Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 5314 pcs Pepa Raraunga 59-CBSF-2.0X3.5X0.5.pdf
Whānui - Whānui 2.000" (50.80mm) Tuhinga o mua Vent Holes in Pattern
Momo Shield, 2-Piece Raupapa 50-CBS
Ētahi Ingoa 59-CBSF-2.0X3.5X0.50
59-CBSF-2.0X3.5X0.50-ND
Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Te roa - Whānui 3.500" (88.90mm)
Teitei - Whānui 0.500" (12.70mm) Whakaahuatanga Taipitopito RF Shield Shield, 2-Piece 2.000" (50.80mm) X 3.500" (88.90mm) Vent Holes in Pattern Through Hole