55-CBSF-7.0X8.25
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 55-CBSF-7.0X8.25
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua 55-CBSF-7.0X8.25--55S25--CIRCUIT
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 55-CBSF-7.0X8.25
Tau Wae 55-CBSF-7.0X8.25 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga 55-CBSF-7.0X8.25--55S25--CIRCUIT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 8140 pcs Pepa Raraunga
Whānui - Whānui 7.000" (177.80mm) Tuhinga o mua Vent Holes in Pattern
Momo Shield, 2-Piece Raupapa 50-CBS
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Te roa - Whānui 8.250" (209.55mm) Teitei - Whānui 0.500" (12.70mm)
Whakaahuatanga Taipitopito RF Shield Shield, 2-Piece 7.000" (177.80mm) X 8.250" (209.55mm) Vent Holes in Pattern Through Hole