55-CBSF-2.0X2.75X0.5
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 55-CBSF-2.0X2.75X0.5
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua 55-CBSF-2.0X2.75X0.5--55S13--CIR
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
40 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 55-CBSF-2.0X2.75X0.5
Tau Wae 55-CBSF-2.0X2.75X0.5 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga 55-CBSF-2.0X2.75X0.5--55S13--CIR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 5071 pcs Pepa Raraunga
Whānui - Whānui 2.000" (50.80mm) Tuhinga o mua Vent Holes in Pattern
Momo Shield, 2-Piece Raupapa 50-CBS
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Te roa - Whānui 2.750" (69.85mm) Teitei - Whānui 0.500" (12.70mm)
Whakaahuatanga Taipitopito RF Shield Shield, 2-Piece 2.000" (50.80mm) X 2.750" (69.85mm) Vent Holes in Pattern Through Hole