54-CBSFPD-3.0X5.0X0.75
Hua Hua
Tau Wae: 54-CBSFPD-3.0X5.0X0.75
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua 54-CBSFPD-3.0X5.0X0.75--54S187--
Ngā Rauemi: 54-CBSFPD-3.0X5.0X0.75.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 54-CBSFPD-3.0X5.0X0.75
Tau Wae 54-CBSFPD-3.0X5.0X0.75 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga 54-CBSFPD-3.0X5.0X0.75--54S187-- Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 2746 pcs Pepa Raraunga 54-CBSFPD-3.0X5.0X0.75.pdf
Whānui - Whānui 3.000" (76.20mm) Tuhinga o mua Vent Holes in Pattern
Momo Shield, 2-Piece Raupapa 50-CBS
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Te roa - Whānui 5.000" (127.00mm) Teitei - Whānui 0.750" (19.05mm)
Whakaahuatanga Taipitopito RF Shield Shield, 2-Piece 3.000" (76.20mm) X 5.000" (127.00mm) Vent Holes in Pattern Through Hole