54-CBSFP-3.0X3.0X0.7
Hua Hua
Tau Wae: 54-CBSFP-3.0X3.0X0.7
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua 54-CBSFP-3.0X3.0X0.7--54S473--CI
Ngā Rauemi: 54-CBSFP-3.0X3.0X0.7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 54-CBSFP-3.0X3.0X0.7
Tau Wae 54-CBSFP-3.0X3.0X0.7 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga 54-CBSFP-3.0X3.0X0.7--54S473--CI Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 3163 pcs Pepa Raraunga 54-CBSFP-3.0X3.0X0.7.pdf
Whānui - Whānui 3.000" (76.20mm) Tuhinga o mua Vent Holes in Pattern
Momo Shield, 2-Piece Raupapa 50-CBS
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Te roa - Whānui 3.000" (76.20mm) Teitei - Whānui 0.700" (17.78mm)
Whakaahuatanga Taipitopito RF Shield Shield, 2-Piece 3.000" (76.20mm) X 3.000" (76.20mm) Vent Holes in Pattern Through Hole