50-CBSFSV-1.5X4.0X0.5
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
50-CBSFSV-1.5X4.0X0.5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 50-CBSFSV-1.5X4.0X0.5
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua 50-CBSFSV-1.5X4.0X0.5--50S33--CI
Ngā Rauemi: 50-CBSFSV-1.5X4.0X0.5.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 50-CBSFSV-1.5X4.0X0.5
Tau Wae 50-CBSFSV-1.5X4.0X0.5 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga 50-CBSFSV-1.5X4.0X0.5--50S33--CI Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 3638 pcs Pepa Raraunga 50-CBSFSV-1.5X4.0X0.5.pdf
Whānui - Whānui 1.500" (38.10mm) Tuhinga o mua Vent Holes in Pattern
Momo Shield, 2-Piece Raupapa 50-CBS
Momo Tae Surface Mount Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Te roa - Whānui 4.000" (101.60mm) Teitei - Whānui 0.500" (12.70mm)
Whakaahuatanga Taipitopito RF Shield Shield, 2-Piece 1.500" (38.10mm) X 4.000" (101.60mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount