50-CBSF-2.0X3.0X0.75
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
50-CBSF-2.0X3.0X0.75 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 50-CBSF-2.0X3.0X0.75
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua 50-CBSF-2.0X3.0X0.75--50S20--CIR
Ngā Rauemi: 50-CBSF-2.0X3.0X0.75.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 50-CBSF-2.0X3.0X0.75
Tau Wae 50-CBSF-2.0X3.0X0.75 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga 50-CBSF-2.0X3.0X0.75--50S20--CIR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 5645 pcs Pepa Raraunga 50-CBSF-2.0X3.0X0.75.pdf
Whānui - Whānui 2.000" (50.80mm) Tuhinga o mua Vent Holes in Pattern
Momo Shield, 2-Piece Raupapa 50-CBS
Momo Tae Surface Mount Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Te roa - Whānui 3.000" (76.20mm) Teitei - Whānui 0.750" (19.05mm)
Whakaahuatanga Taipitopito RF Shield Shield, 2-Piece 2.000" (50.80mm) X 3.000" (76.20mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount