44-CBSF-2.75X2.75X0.4
Hua Hua
Tau Wae: 44-CBSF-2.75X2.75X0.4
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua 44-CBSF-2.75X2.75X0.40--44S359--
Ngā Rauemi: 44-CBSF-2.75X2.75X0.4.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 44-CBSF-2.75X2.75X0.4
Tau Wae 44-CBSF-2.75X2.75X0.4 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga 44-CBSF-2.75X2.75X0.40--44S359-- Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 3812 pcs Pepa Raraunga 44-CBSF-2.75X2.75X0.4.pdf
Whānui - Whānui 2.750" (69.85mm) Tuhinga o mua Vent Holes in Pattern
Momo Shield, 2-Piece Raupapa 40-CBS
Ētahi Ingoa 44-CBSF-2.75X2.75X0.40
44-CBSF-2.75X2.75X0.40-ND
Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Te roa - Whānui 2.750" (69.85mm)
Teitei - Whānui 0.400" (10.16mm) Whakaahuatanga Taipitopito RF Shield Shield, 2-Piece 2.750" (69.85mm) X 2.750" (69.85mm) Vent Holes in Pattern Through Hole