44-CBSF-2.75X2.5X0.593
Hua Hua
Tau Wae: 44-CBSF-2.75X2.5X0.593
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua 44-CBSF-2.75X2.5X0.593--44S245--
Ngā Rauemi: 44-CBSF-2.75X2.5X0.593.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
30 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 44-CBSF-2.75X2.5X0.593
Tau Wae 44-CBSF-2.75X2.5X0.593 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga 44-CBSF-2.75X2.5X0.593--44S245-- Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 6420 pcs Pepa Raraunga 44-CBSF-2.75X2.5X0.593.pdf
Whānui - Whānui 2.750" (69.85mm) Tuhinga o mua Vent Holes in Pattern
Momo Shield, 2-Piece Raupapa 40-CBS
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Te roa - Whānui 2.500" (63.50mm) Teitei - Whānui 0.593" (15.06mm)
Whakaahuatanga Taipitopito RF Shield Shield, 2-Piece 2.750" (69.85mm) X 2.500" (63.50mm) Vent Holes in Pattern Through Hole