44-CBSF-2.25X2.5X0.41
Hua Hua
Tau Wae: 44-CBSF-2.25X2.5X0.41
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua 44-CBSF-2.25X2.5X0.41--44S269--C
Ngā Rauemi: 44-CBSF-2.25X2.5X0.41.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
40 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 44-CBSF-2.25X2.5X0.41
Tau Wae 44-CBSF-2.25X2.5X0.41 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga 44-CBSF-2.25X2.5X0.41--44S269--C Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 5117 pcs Pepa Raraunga 44-CBSF-2.25X2.5X0.41.pdf
Whānui - Whānui 2.250" (57.15mm) Tuhinga o mua Vent Holes in Pattern
Momo Shield, 2-Piece Raupapa 40-CBS
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Te roa - Whānui 2.500" (63.50mm) Teitei - Whānui 0.410" (10.41mm)
Whakaahuatanga Taipitopito RF Shield Shield, 2-Piece 2.250" (57.15mm) X 2.500" (63.50mm) Vent Holes in Pattern Through Hole