44-CBSF-2.0X4.0X0.5
Hua Hua
Tau Wae: 44-CBSF-2.0X4.0X0.5
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua 44-CBSF-2.0X4.0X0.50--44S353--CI
Ngā Rauemi: 44-CBSF-2.0X4.0X0.5.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
30 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 44-CBSF-2.0X4.0X0.5
Tau Wae 44-CBSF-2.0X4.0X0.5 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga 44-CBSF-2.0X4.0X0.50--44S353--CI Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 6924 pcs Pepa Raraunga 44-CBSF-2.0X4.0X0.5.pdf
Whānui - Whānui 2.000" (50.80mm) Tuhinga o mua Vent Holes in Pattern
Momo Shield, 2-Piece Raupapa 40-CBS
Ētahi Ingoa 44-CBSF-2.0X4.0X0.50
44-CBSF-2.0X4.0X0.50-ND
Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Te roa - Whānui 4.000" (101.60mm)
Teitei - Whānui 0.500" (12.70mm) Whakaahuatanga Taipitopito RF Shield Shield, 2-Piece 2.000" (50.80mm) X 4.000" (101.60mm) Vent Holes in Pattern Through Hole