40KE-CBSU-24.0
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 40KE-CBSU-24.0
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua .40KE-CBSU-24.0--KE40S03--FLAT F
Ngā Rauemi: 40KE-CBSU-24.0.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 40KE-CBSU-24.0
Tau Wae 40KE-CBSU-24.0 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga .40KE-CBSU-24.0--KE40S03--FLAT F Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 3851 pcs Pepa Raraunga 40KE-CBSU-24.0.pdf
Whānui - Whānui 24.000" (609.60mm) Tuhinga o mua Vent Holes in Pattern
Momo Shield, 2-Piece Raupapa CBS KE
Momo Tae Surface Mount Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Te roa - Whānui - Teitei - Whānui 0.400" (10.16mm)
Whakaahuatanga Taipitopito RF Shield Shield, 2-Piece 24.000" (609.60mm) X Vent Holes in Pattern Surface Mount