40KE-CBSFSV-2.0X4.0X0.4
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 40KE-CBSFSV-2.0X4.0X0.4
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua 40KE-CBSFSV-2.0X4.0X0.4--KE40S48
Ngā Rauemi: 40KE-CBSFSV-2.0X4.0X0.4.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 40KE-CBSFSV-2.0X4.0X0.4
Tau Wae 40KE-CBSFSV-2.0X4.0X0.4 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga 40KE-CBSFSV-2.0X4.0X0.4--KE40S48 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 4059 pcs Pepa Raraunga 40KE-CBSFSV-2.0X4.0X0.4.pdf
Whānui - Whānui 2.000" (50.80mm) Tuhinga o mua Vent Holes in Pattern
Momo Shield, 2-Piece Raupapa CBS KE
Momo Tae Surface Mount Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Te roa - Whānui 4.000" (101.60mm) Teitei - Whānui 0.400" (10.16mm)
Whakaahuatanga Taipitopito RF Shield Shield, 2-Piece 2.000" (50.80mm) X 4.000" (101.60mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount