40-CBSFP-0.75X2.5X0.4
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
40-CBSFP-0.75X2.5X0.4 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 40-CBSFP-0.75X2.5X0.4
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua 40-CBSFP-0.75X2.5X0.4--40S46--CI
Ngā Rauemi: 40-CBSFP-0.75X2.5X0.4.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 40-CBSFP-0.75X2.5X0.4
Tau Wae 40-CBSFP-0.75X2.5X0.4 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga 40-CBSFP-0.75X2.5X0.4--40S46--CI Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 3321 pcs Pepa Raraunga 40-CBSFP-0.75X2.5X0.4.pdf
Whānui - Whānui 0.750" (19.05mm) Tuhinga o mua Vent Holes in Pattern
Momo Shield, 2-Piece Raupapa 40-CBS
Momo Tae Surface Mount Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Te roa - Whānui 2.500" (63.50mm) Teitei - Whānui 0.400" (10.16mm)
Whakaahuatanga Taipitopito RF Shield Shield, 2-Piece 0.750" (19.05mm) X 2.500" (63.50mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount