40-CBSFN-3.5X4.75X0.4
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
40-CBSFN-3.5X4.75X0.4 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 40-CBSFN-3.5X4.75X0.4
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua 40-CBSFN-3.5X4.75X0.40--40S37--C
Ngā Rauemi: 40-CBSFN-3.5X4.75X0.4.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 40-CBSFN-3.5X4.75X0.4
Tau Wae 40-CBSFN-3.5X4.75X0.4 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga 40-CBSFN-3.5X4.75X0.40--40S37--C Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 2729 pcs Pepa Raraunga 40-CBSFN-3.5X4.75X0.4.pdf
Whānui - Whānui 3.500" (88.90mm) Tuhinga o mua Vent Holes in Pattern
Momo Shield, 2-Piece Raupapa 40-CBS
Ētahi Ingoa 40-CBSFN-3.5X4.75X0.40
40-CBSFN-3.5X4.75X0.40-ND
Momo Tae Surface Mount
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Te roa - Whānui 4.750" (120.65mm)
Teitei - Whānui 0.400" (10.16mm) Whakaahuatanga Taipitopito RF Shield Shield, 2-Piece 3.500" (88.90mm) X 4.750" (120.65mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount