25-CBSFN-2.5X3.75X0.5
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 25-CBSFN-2.5X3.75X0.5
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua 25-CBSFN-2.5X3.75X0.5--25S62--CI
Ngā Rauemi: 25-CBSFN-2.5X3.75X0.5.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 25-CBSFN-2.5X3.75X0.5
Tau Wae 25-CBSFN-2.5X3.75X0.5 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga 25-CBSFN-2.5X3.75X0.5--25S62--CI Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 3322 pcs Pepa Raraunga 25-CBSFN-2.5X3.75X0.5.pdf
Whānui - Whānui 2.500" (63.50mm) Tuhinga o mua Vent Holes in Pattern
Momo Shield, 2-Piece Raupapa 20-CBS
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Te roa - Whānui 3.750" (95.25mm) Teitei - Whānui 0.500" (12.70mm)
Whakaahuatanga Taipitopito RF Shield Shield, 2-Piece 2.500" (63.50mm) X 3.750" (95.25mm) Vent Holes in Pattern Through Hole