25-CBSF-4.25X4.25
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 25-CBSF-4.25X4.25
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua 25-CBSF-4.25X4.25--25S63--CIRCUI
Ngā Rauemi: 25-CBSF-4.25X4.25.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 25-CBSF-4.25X4.25
Tau Wae 25-CBSF-4.25X4.25 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga 25-CBSF-4.25X4.25--25S63--CIRCUI Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 12098 pcs Pepa Raraunga 25-CBSF-4.25X4.25.pdf
Whānui - Whānui 4.250" (107.95mm) Tuhinga o mua Vent Holes in Pattern
Momo Shield, 2-Piece Raupapa 20-CBS
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Te roa - Whānui 4.250" (107.95mm) Teitei - Whānui 0.225" (5.72mm)
Whakaahuatanga Taipitopito RF Shield Shield, 2-Piece 4.250" (107.95mm) X 4.250" (107.95mm) Vent Holes in Pattern Through Hole