24-CBSFN-0.5X0.5X0.2
Hua Hua
Tau Wae: 24-CBSFN-0.5X0.5X0.2
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua 24-CBSFN-0.5X0.5X0.2--24S716--CI
Ngā Rauemi: 24-CBSFN-0.5X0.5X0.2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
40 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 24-CBSFN-0.5X0.5X0.2
Tau Wae 24-CBSFN-0.5X0.5X0.2 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga 24-CBSFN-0.5X0.5X0.2--24S716--CI Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 4835 pcs Pepa Raraunga 24-CBSFN-0.5X0.5X0.2.pdf
Whānui - Whānui 0.500" (12.70mm) Tuhinga o mua Vent Holes in Pattern
Momo Shield, 2-Piece Raupapa 20-CBS
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Te roa - Whānui 0.500" (12.70mm) Teitei - Whānui 0.200" (5.08mm)
Whakaahuatanga Taipitopito RF Shield Shield, 2-Piece 0.500" (12.70mm) X 0.500" (12.70mm) Vent Holes in Pattern Through Hole