24-CBSF-4.5X5.0X0.2
Hua Hua
Tau Wae: 24-CBSF-4.5X5.0X0.2
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua 24-CBSF-4.5X5.0X0.20--24S717--CI
Ngā Rauemi: 24-CBSF-4.5X5.0X0.2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 24-CBSF-4.5X5.0X0.2
Tau Wae 24-CBSF-4.5X5.0X0.2 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga 24-CBSF-4.5X5.0X0.20--24S717--CI Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 2882 pcs Pepa Raraunga 24-CBSF-4.5X5.0X0.2.pdf
Whānui - Whānui 4.500" (114.30mm) Tuhinga o mua Vent Holes in Pattern
Momo Shield, 2-Piece Raupapa 20-CBS
Ētahi Ingoa 24-CBSF-4.5X5.0X0.20
24-CBSF-4.5X5.0X0.20-ND
Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Te roa - Whānui 5.000" (127.00mm)
Teitei - Whānui 0.200" (5.08mm) Whakaahuatanga Taipitopito RF Shield Shield, 2-Piece 4.500" (114.30mm) X 5.000" (127.00mm) Vent Holes in Pattern Through Hole