24-CBSF-2.0X5.5X0.4
Hua Hua
Tau Wae: 24-CBSF-2.0X5.5X0.4
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua 24-CBSF-2.0X5.5X0.4--24S486--CIR
Ngā Rauemi: 24-CBSF-2.0X5.5X0.4.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 24-CBSF-2.0X5.5X0.4
Tau Wae 24-CBSF-2.0X5.5X0.4 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga 24-CBSF-2.0X5.5X0.4--24S486--CIR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 3874 pcs Pepa Raraunga 24-CBSF-2.0X5.5X0.4.pdf
Whānui - Whānui 2.000" (50.80mm) Tuhinga o mua Vent Holes in Pattern
Momo Shield, 2-Piece Raupapa 20-CBS
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Te roa - Whānui 5.500" (139.70mm) Teitei - Whānui 0.400" (10.16mm)
Whakaahuatanga Taipitopito RF Shield Shield, 2-Piece 2.000" (50.80mm) X 5.500" (139.70mm) Vent Holes in Pattern Through Hole