24-CBSF-2.0X4.0X0.4
Hua Hua
Tau Wae: 24-CBSF-2.0X4.0X0.4
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua 24-CBSF-2.0X4.0X0.40--24S673--CI
Ngā Rauemi: 24-CBSF-2.0X4.0X0.4.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 24-CBSF-2.0X4.0X0.4
Tau Wae 24-CBSF-2.0X4.0X0.4 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga 24-CBSF-2.0X4.0X0.40--24S673--CI Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 6536 pcs Pepa Raraunga 24-CBSF-2.0X4.0X0.4.pdf
Whānui - Whānui 2.000" (50.80mm) Tuhinga o mua Vent Holes in Pattern
Momo Shield, 2-Piece Raupapa 20-CBS
Ētahi Ingoa 24-CBSF-2.0X4.0X0.40
24-CBSF-2.0X4.0X0.40-ND
Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Te roa - Whānui 4.000" (101.60mm)
Teitei - Whānui 0.400" (10.16mm) Whakaahuatanga Taipitopito RF Shield Shield, 2-Piece 2.000" (50.80mm) X 4.000" (101.60mm) Vent Holes in Pattern Through Hole