23-S-60FS-SN-24
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 23-S-60FS-SN-24
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua 0.23 X 0.60 SN 24--FOLDED SERIES
Ngā Rauemi: 23-S-60FS-SN-24.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 23-S-60FS-SN-24
Tau Wae 23-S-60FS-SN-24 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga 0.23 X 0.60 SN 24--FOLDED SERIES Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 9925 pcs Pepa Raraunga 23-S-60FS-SN-24.pdf
Whānui 0.600" (15.24mm) Momo Fingerstock
Hanga - Raupapa -
Te Raina - Te Maama Flash Te whakanoho Tin
Tae Mahi -55°C ~ 121°C Tuhinga Beryllium Copper
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Te roa 24.000" (609.60mm)
Teitei 0.230" (5.84mm) Haerenga Whakauru Adhesive