23-CBSFSV-1.0X4.5X0.25
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 23-CBSFSV-1.0X4.5X0.25
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua 23-CBSFSV-1.0X4.5X0.25--23S76--C
Ngā Rauemi: 23-CBSFSV-1.0X4.5X0.25.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 23-CBSFSV-1.0X4.5X0.25
Tau Wae 23-CBSFSV-1.0X4.5X0.25 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga 23-CBSFSV-1.0X4.5X0.25--23S76--C Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 3668 pcs Pepa Raraunga 23-CBSFSV-1.0X4.5X0.25.pdf
Whānui - Whānui 1.000" (25.40mm) Tuhinga o mua Vent Holes in Pattern
Momo Shield, 2-Piece Raupapa 20-CBS
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Te roa - Whānui 4.500" (114.30mm) Teitei - Whānui 0.250" (6.35mm)
Whakaahuatanga Taipitopito RF Shield Shield, 2-Piece 1.000" (25.40mm) X 4.500" (114.30mm) Vent Holes in Pattern Through Hole