22-CBSFN-0.5X1.0X0.2
Hua Hua
Tau Wae: 22-CBSFN-0.5X1.0X0.2
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua 22-CBSFN-0.5X1.0X0.2--22S123--CI
Ngā Rauemi: 22-CBSFN-0.5X1.0X0.2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 22-CBSFN-0.5X1.0X0.2
Tau Wae 22-CBSFN-0.5X1.0X0.2 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga 22-CBSFN-0.5X1.0X0.2--22S123--CI Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 3557 pcs Pepa Raraunga 22-CBSFN-0.5X1.0X0.2.pdf
Whānui - Whānui 0.500" (12.70mm) Tuhinga o mua Vent Holes in Pattern
Momo Shield, 2-Piece Raupapa 20-CBS
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Te roa - Whānui 1.000" (25.40mm) Teitei - Whānui 0.200" (5.08mm)
Whakaahuatanga Taipitopito RF Shield Shield, 2-Piece 0.500" (12.70mm) X 1.000" (25.40mm) Vent Holes in Pattern Through Hole