22-CBSFDV-1.5X3.75X0.2
Hua Hua
Tau Wae: 22-CBSFDV-1.5X3.75X0.2
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua 22-CBSFDV-1.5X3.75X0.2--22S109--
Ngā Rauemi: 22-CBSFDV-1.5X3.75X0.2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 22-CBSFDV-1.5X3.75X0.2
Tau Wae 22-CBSFDV-1.5X3.75X0.2 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga 22-CBSFDV-1.5X3.75X0.2--22S109-- Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 3082 pcs Pepa Raraunga 22-CBSFDV-1.5X3.75X0.2.pdf
Whānui - Whānui 1.500" (38.10mm) Tuhinga o mua Vent Holes in Pattern
Momo Shield, 2-Piece Raupapa 20-CBS
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Te roa - Whānui 3.750" (95.25mm) Teitei - Whānui 0.200" (5.08mm)
Whakaahuatanga Taipitopito RF Shield Shield, 2-Piece 1.500" (38.10mm) X 3.750" (95.25mm) Vent Holes in Pattern Through Hole