20S-CBSF-2.0X2.5X0.2
Hua Hua
Tau Wae: 20S-CBSF-2.0X2.5X0.2
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua 20S-CBSF-2.0X2.5X0.2--20S241--CI
Ngā Rauemi: 20S-CBSF-2.0X2.5X0.2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 20S-CBSF-2.0X2.5X0.2
Tau Wae 20S-CBSF-2.0X2.5X0.2 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga 20S-CBSF-2.0X2.5X0.2--20S241--CI Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 6058 pcs Pepa Raraunga 20S-CBSF-2.0X2.5X0.2.pdf
Whānui - Whānui 2.000" (50.80mm) Tuhinga o mua Vent Holes in Pattern
Momo Shield, 2-Piece Raupapa 20-CBS
Momo Tae Surface Mount Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Te roa - Whānui 2.500" (63.50mm) Teitei - Whānui 0.200" (5.08mm)
Whakaahuatanga Taipitopito RF Shield Shield, 2-Piece 2.000" (50.80mm) X 2.500" (63.50mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount