20S-CBSF-1.75X2.0
Hua Hua
Tau Wae: 20S-CBSF-1.75X2.0
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua 20S-CBSF-1.75X2.0--20S315--CIRCU
Ngā Rauemi: 20S-CBSF-1.75X2.0.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
80 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 20S-CBSF-1.75X2.0
Tau Wae 20S-CBSF-1.75X2.0 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga 20S-CBSF-1.75X2.0--20S315--CIRCU Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 13192 pcs Pepa Raraunga 20S-CBSF-1.75X2.0.pdf
Whānui - Whānui 1.750" (44.45mm) Tuhinga o mua Vent Holes in Pattern
Momo Shield, 2-Piece Raupapa 20-CBS
Momo Tae Surface Mount Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Te roa - Whānui 2.000" (50.80mm) Teitei - Whānui 0.200" (5.08mm)
Whakaahuatanga Taipitopito RF Shield Shield, 2-Piece 1.750" (44.45mm) X 2.000" (50.80mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount