16-44UD-SN-16
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 16-44UD-SN-16
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua 0.16 X 0.44 SN 16--16-44UD-SN-16
Ngā Rauemi: 16-44UD-SN-16.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 16-44UD-SN-16
Tau Wae 16-44UD-SN-16 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga 0.16 X 0.44 SN 16--16-44UD-SN-16 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 4743 pcs Pepa Raraunga 16-44UD-SN-16.pdf
Whānui 0.440" (11.18mm) Momo Fingerstock
Hanga - Raupapa -
Te Raina - Te Maama Flash Te whakanoho Tin
Tae Mahi -55°C ~ 121°C Tuhinga Beryllium Copper
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Te roa 16.000" (406.40mm)
Teitei 0.016" (0.41mm) Haerenga Whakauru Adhesive
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Kester
Whakaahuatanga: SOLDER SOLID WIRE .125" 5LB SPL
I roto i te taonga: 492 pcs
Tikiake: 16-4060-0125.pdf
RFQ
16-4820-90C
16-4820-90C
Kaihanga: Aries Electronics, Inc.
Whakaahuatanga: CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD