16-44UD-MAG-16
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 16-44UD-MAG-16
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua 0.16 X 0.44 MAG 16--16-44UD-MAG-
Ngā Rauemi: 16-44UD-MAG-16.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 16-44UD-MAG-16
Tau Wae 16-44UD-MAG-16 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga 0.16 X 0.44 MAG 16--16-44UD-MAG- Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 3296 pcs Pepa Raraunga 16-44UD-MAG-16.pdf
Whānui 0.440" (11.18mm) Momo Fingerstock
Hanga - Raupapa -
Te Raina - Te Maama Flash Te whakanoho Silver
Tae Mahi -55°C ~ 121°C Tuhinga Beryllium Copper
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Te roa 16.000" (406.40mm)
Teitei 0.016" (0.41mm) Haerenga Whakauru Adhesive
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
16-42
Kaihanga: Bivar, Inc.
Whakaahuatanga: CONN CAP COVER
I roto i te taonga: 4083 pcs
Tikiake: 16-42.pdf
RFQ
16-4
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: XFRMR LAMINATED 64VA CHAS MOUNT
I roto i te taonga: 1545 pcs
Tikiake: 16-4.pdf
RFQ
16-50
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: XFRMR LAMINATED 800VA CHAS MOUNT
I roto i te taonga: 340 pcs
Tikiake: 16-50.pdf
16-4820-90C
16-4820-90C
Kaihanga: Aries Electronics, Inc.
Whakaahuatanga: CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD