14-37FSV30-SN-16
Hua Hua
Tau Wae: 14-37FSV30-SN-16
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua 0.14 X 0.37 SN 16--FOLDED SERIES
Ngā Rauemi: 14-37FSV30-SN-16.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
40 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 14-37FSV30-SN-16
Tau Wae 14-37FSV30-SN-16 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga 0.14 X 0.37 SN 16--FOLDED SERIES Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 6753 pcs Pepa Raraunga 14-37FSV30-SN-16.pdf
Whānui 0.370" (9.40mm) Momo Fingerstock
Hanga - Raupapa -
Te Raina - Te Maama Flash Te whakanoho Tin
Tae Mahi -55°C ~ 121°C Tuhinga Beryllium Copper
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Te roa 16.000" (406.40mm)
Teitei 0.140" (3.56mm) Haerenga Whakauru Adhesive
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
14-412.036K
14-412.036K
Kaihanga: EAO
Whakaahuatanga: KEYLOCK SWITCH 2 POSITIONS MAIN
I roto i te taonga: 1760 pcs
Tikiake:
RFQ
14-37FS-BD-300
14-37FS-BD-300"
Kaihanga: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga: 0.14 X 0.36 BD 300"--FOLDED SERI
I roto i te taonga: 1310 pcs
Tikiake: 14-37FS-BD-300".pdf
RFQ
Kaihanga: Aries Electronics, Inc.
Whakaahuatanga: 625 DIP HDR SCRW MACH CONTACT
Tikiake: 14-3625-71.pdf
Kaihanga: EAO
Tikiake:
14-38-W
14-38-W
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: CONN RING CIRC 8AWG #3/8 CRIMP