14-37FS-BD-300"
Hua Hua
Tau Wae: 14-37FS-BD-300"
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua 0.14 X 0.36 BD 300"--FOLDED SERI
Ngā Rauemi: 14-37FS-BD-300".pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 14-37FS-BD-300"
Tau Wae 14-37FS-BD-300" Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga 0.14 X 0.36 BD 300"--FOLDED SERI Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 1310 pcs Pepa Raraunga 14-37FS-BD-300".pdf
Whānui 0.370" (9.40mm) Momo Fingerstock
Hanga - Raupapa -
Te Raina - Te Maama - Te whakanoho Unplated
Tae Mahi -55°C ~ 121°C Tuhinga Beryllium Copper
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Te roa 25.00' (7.62m)
Teitei 0.140" (3.56mm) Haerenga Whakauru Adhesive