10-CBSFSV-2.75X3.25X0.145
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 10-CBSFSV-2.75X3.25X0.145
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua 10-CBSFSV-2.75X3.25X0.145--10S92
Ngā Rauemi: 10-CBSFSV-2.75X3.25X0.145.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 10-CBSFSV-2.75X3.25X0.145
Tau Wae 10-CBSFSV-2.75X3.25X0.145 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga 10-CBSFSV-2.75X3.25X0.145--10S92 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 21291 pcs Pepa Raraunga 10-CBSFSV-2.75X3.25X0.145.pdf
Whānui - Whānui 2.750" (69.85mm) Tuhinga o mua Vent Holes in Pattern
Momo Shield, 2-Piece Raupapa 10-CBS
Momo Tae Surface Mount Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Te roa - Whānui 3.250" (82.55mm) Teitei - Whānui 0.145" (3.68mm)
Whakaahuatanga Taipitopito RF Shield Shield, 2-Piece 2.750" (69.85mm) X 3.250" (82.55mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount