10-CBSFSV-2.25X2.75X0.13
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 10-CBSFSV-2.25X2.75X0.13
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua 10-CBSFSV-2.25X2.75X0.13--10S62-
Ngā Rauemi: 10-CBSFSV-2.25X2.75X0.13.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 10-CBSFSV-2.25X2.75X0.13
Tau Wae 10-CBSFSV-2.25X2.75X0.13 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga 10-CBSFSV-2.25X2.75X0.13--10S62- Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 4142 pcs Pepa Raraunga 10-CBSFSV-2.25X2.75X0.13.pdf
Whānui - Whānui 2.250" (57.15mm) Tuhinga o mua Vent Holes in Pattern
Momo Shield, 2-Piece Raupapa 10-CBS
Momo Tae Surface Mount Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Te roa - Whānui 2.750" (69.85mm) Teitei - Whānui 0.130" (3.30mm)
Whakaahuatanga Taipitopito RF Shield Shield, 2-Piece 2.250" (57.15mm) X 2.750" (69.85mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount