TYS80404R7N-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
TYS80404R7N-10 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TYS80404R7N-10
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua FIXED IND 4.7UH 4.1A 19 MOHM SMD
Ngā Rauemi: 1.TYS80404R7N-10.pdf2.TYS80404R7N-10.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TYS80404R7N-10
Tau Wae TYS80404R7N-10 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga FIXED IND 4.7UH 4.1A 19 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 175870 pcs Pepa Raraunga 1.TYS80404R7N-10.pdf2.TYS80404R7N-10.pdf
Momo - Te manawanui ±30%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm)
Ētahi Ingoa 240-2761-2 Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 4.7µH Teitei - Tae (Max) 0.165" (4.20mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 24MHz Whakaahuatanga Taipitopito 4.7µH Shielded Inductor 4.1A 19 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 19 mOhm Max Whakatauranga onamata 4.1A
I teie nei - Maama 5.9A