TYS8040221M-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
TYS8040221M-10 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TYS8040221M-10
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua FIXED IND 220UH 800MA 599 MOHM
Ngā Rauemi: TYS8040221M-10.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TYS8040221M-10
Tau Wae TYS8040221M-10 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga FIXED IND 220UH 800MA 599 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 140824 pcs Pepa Raraunga TYS8040221M-10.pdf
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa TYS8040
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa 240-2755-1 Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 220µH Teitei - Tae (Max) 0.165" (4.20mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 3.5MHz Whakaahuatanga Taipitopito 220µH Shielded Inductor 800mA 599 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 599 mOhm Max Whakatauranga onamata 800mA
I teie nei - Maama 850mA