TYS8040100M-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
TYS8040100M-10 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TYS8040100M-10
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua FIXED IND 10UH 3.3A 29 MOHM SMD
Ngā Rauemi: TYS8040100M-10.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TYS8040100M-10
Tau Wae TYS8040100M-10 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga FIXED IND 10UH 3.3A 29 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 126730 pcs Pepa Raraunga TYS8040100M-10.pdf
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa TYS8040
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa 240-2749-1 Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 10µH Teitei - Tae (Max) 0.165" (4.20mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 15MHz Whakaahuatanga Taipitopito 10µH Shielded Inductor 3.3A 29 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 29 mOhm Max Whakatauranga onamata 3.3A
I teie nei - Maama 3.6A