TYS6045680M-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
TYS6045680M-10 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TYS6045680M-10
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua FIXED IND 68UH 1A 289 MOHM SMD
Ngā Rauemi: 1.TYS6045680M-10.pdf2.TYS6045680M-10.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TYS6045680M-10
Tau Wae TYS6045680M-10 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga FIXED IND 68UH 1A 289 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 306030 pcs Pepa Raraunga 1.TYS6045680M-10.pdf2.TYS6045680M-10.pdf
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa TYS6045
Ratonga AEC-Q200 Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa 240-2747-2 Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 68µH Teitei - Tae (Max) 0.185" (4.70mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 6.4MHz Whakaahuatanga Taipitopito 68µH Shielded Inductor 1A 289 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 289 mOhm Whakatauranga onamata 1A
I teie nei - Maama 1.2A