TYS40126R8M-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
TYS40126R8M-10 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TYS40126R8M-10
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua FIXED IND 6.8UH 840MA 198 MOHM
Ngā Rauemi: 1.TYS40126R8M-10.pdf2.TYS40126R8M-10.pdf3.TYS40126R8M-10.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TYS40126R8M-10
Tau Wae TYS40126R8M-10 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga FIXED IND 6.8UH 840MA 198 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Ētahi Ingoa 240-2666-2 Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 6.8µH Teitei - Tae (Max) 0.047" (1.20mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 40MHz Whakaahuatanga Taipitopito 6.8µH Shielded Inductor 840mA 198 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 198 mOhm Max Whakatauranga onamata 840mA
I teie nei - Maama 850mA