TYS40124R7N-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
TYS40124R7N-10 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TYS40124R7N-10
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua FIXED IND 4.7UH 1.05A 125 MOHM
Ngā Rauemi: 1.TYS40124R7N-10.pdf2.TYS40124R7N-10.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TYS40124R7N-10
Tau Wae TYS40124R7N-10 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga FIXED IND 4.7UH 1.05A 125 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 277728 pcs Pepa Raraunga 1.TYS40124R7N-10.pdf2.TYS40124R7N-10.pdf
Momo - Te manawanui ±30%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Ētahi Ingoa 240-2664-2 Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 4.7µH Teitei - Tae (Max) 0.047" (1.20mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 50MHz Whakaahuatanga Taipitopito 4.7µH Shielded Inductor 1.05A 125 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 125 mOhm Max Whakatauranga onamata 1.05A
I teie nei - Maama 1.15A