LI0603D301R-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
LI0603D301R-10 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LI0603D301R-10
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua FERRITE BEAD 300 OHM 0603 1LN
Ngā Rauemi: 1.LI0603D301R-10.pdf2.LI0603D301R-10.pdf3.LI0603D301R-10.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LI0603D301R-10
Tau Wae LI0603D301R-10 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga FERRITE BEAD 300 OHM 0603 1LN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Raupapa LI
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Ētahi Ingoa 240-2365-1
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Taeha @ Ngaa 300 Ohms @ 100MHz Teitei (Max) 0.037" (0.95mm)
Pepa Tae Power, Signal Line DC Resistance (DCR) (Max) 350 mOhm
Whakatauranga onamata (Max) 400mA