LI0603D301R-00
Laird TechnologiesLaird Technologies
LI0603D301R-00 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LI0603D301R-00
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua FERRITE BEAD 300 OHM 0603 1LN
Ngā Rauemi: 1.LI0603D301R-00.pdf2.LI0603D301R-00.pdf3.LI0603D301R-00.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LI0603D301R-00
Tau Wae LI0603D301R-00 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga FERRITE BEAD 300 OHM 0603 1LN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Raupapa LI
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Ētahi Ingoa 240-1141-2
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Taeha @ Ngaa 300 Ohms @ 100MHz
Teitei (Max) 0.037" (0.95mm) Pepa Tae Power, Signal Line
DC Resistance (DCR) (Max) 350 mOhm Whakatauranga onamata (Max) 400mA