IC0805C680R-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IC0805C680R-10
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua FIXED INDUCT 68NH 300MA 200 MOHM
Ngā Rauemi: 1.IC0805C680R-10.pdf2.IC0805C680R-10.pdf3.IC0805C680R-10.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
15000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IC0805C680R-10
Tau Wae IC0805C680R-10 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga FIXED INDUCT 68NH 300MA 200 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Momo - Te manawanui ±10%
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Te whakangungu Unshielded
Raupapa IC Ratonga -
Q @ Freq 15 @ 50MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 50MHz
Inangarangi 68nH Teitei - Tae (Max) 0.057" (1.45mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 280MHz Whakaahuatanga Taipitopito 68nH Unshielded Inductor 300mA 200 mOhm Max 0805 (2012 Metric)
DC Resistance (DCR) 200 mOhm Max Whakatauranga onamata 300mA