IC0805B331R-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IC0805B331R-10
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua FIXED INDUCT 330NH 250MA 550 MOH
Ngā Rauemi: 1.IC0805B331R-10.pdf2.IC0805B331R-10.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
12000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IC0805B331R-10
Tau Wae IC0805B331R-10 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga FIXED INDUCT 330NH 250MA 550 MOH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 764639 pcs Pepa Raraunga 1.IC0805B331R-10.pdf2.IC0805B331R-10.pdf
Momo - Te manawanui ±10%
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Te whakangungu Unshielded
Raupapa IC Ratonga -
Q @ Freq 20 @ 25MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 25MHz
Inangarangi 330nH Teitei - Tae (Max) 0.057" (1.45mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 145MHz Whakaahuatanga Taipitopito 330nH Unshielded Inductor 250mA 550 mOhm Max 0805 (2012 Metric)
DC Resistance (DCR) 550 mOhm Max Whakatauranga onamata 250mA