CPI0806J4R7R-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
CPI0806J4R7R-10 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CPI0806J4R7R-10
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua FIXED IND 4.7UH 1.1A 300 MOHM
Ngā Rauemi: 1.CPI0806J4R7R-10.pdf2.CPI0806J4R7R-10.pdf3.CPI0806J4R7R-10.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CPI0806J4R7R-10
Tau Wae CPI0806J4R7R-10 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga FIXED IND 4.7UH 1.1A 300 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Momo Multilayer Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato 0806 (2016 Metric) Rahi / Rahi 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa CPI
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0806 (2016 Metric)
Ētahi Ingoa 240-2986-2
CPI0806J4R7R-10-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1MHz
Inangarangi 4.7µH Teitei - Tae (Max) 0.039" (1.00mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 4.7µH Unshielded Multilayer Inductor 1.1A 300 mOhm 0806 (2016 Metric)
DC Resistance (DCR) 300 mOhm Whakatauranga onamata 1.1A