CPI0806J3R3R-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
CPI0806J3R3R-10 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CPI0806J3R3R-10
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua FIXED IND 3.3UH 1.1A 240 MOHM
Ngā Rauemi: 1.CPI0806J3R3R-10.pdf2.CPI0806J3R3R-10.pdf3.CPI0806J3R3R-10.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
15000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CPI0806J3R3R-10
Tau Wae CPI0806J3R3R-10 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga FIXED IND 3.3UH 1.1A 240 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Momo Multilayer Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato 0806 (2016 Metric) Rahi / Rahi 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa CPI
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0806 (2016 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1MHz Inangarangi 3.3µH
Teitei - Tae (Max) 0.039" (1.00mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 3.3µH Unshielded Multilayer Inductor 1.1A 240 mOhm 0806 (2016 Metric) DC Resistance (DCR) 240 mOhm
Whakatauranga onamata 1.1A I teie nei - Maama -